Přihlásit se

Přihlašte se pomocí Facebooku

Nebo se přihlašte pomocí emailu

E-mail

Heslo

Chybné přihlášení!

Zapomenuté heslo

 Zavřít

Registrace nového uživatele

Zadejte údaje o hlavním kontaktu vašeho gymu.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů o gymu.

Zadejte hlavní údaje o kontaktu na vás.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů trenéra.

Uživatel s tímto e-mailem je již zaregistrován.
Zvolte si jiný e-mail.

Vyplňte všechny požadované údaje.

Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

 Přidat uživatele

Děkujeme za registraci!
Zkontrolujte svůj e-mail, kde naleznete pokyny k aktivaci svého účtu.

 Zavřít

Voucher zdarma

Pro získání voucheru je nutné se

 Zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj e-mail

 Odeslat

Odesláno. Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku

 

Kateřina Nikodýmová

 
knikodymova@yahoo.com
777655096

Popis trenéra

Stručné informace o dosaženém odborném vzdělání:

Trenérská škola Ronnie - Instruktor fitness, Trenér kulturistiky
FTVS - Trenér kulturistiky 1.stupně - studium stále pokračuje, termín dokončení - 8/2016
Výživová škola MAHRA - Poradce pro výživu
3D fitness Academy - TRX (STC) Osobní trenér
Faceacademy - Bosu Core
Faceacademy - Bosu Cardio + Strengh
účast na dalších seminářích, workshopech, konferencích

Jmenuji se Kateřina Nikodýmová a prostřednictvím této stránky bych Vám ráda nabídla své služby výživové poradkyně a trenérky fitness a kulturistiky.

Kdyby mi někdo před deseti lety řekl, že se dnes budu živit jako odborník v oblasti zdravého životního stylu, nejspíš by mě hodně pobavil. V 18 letech jsem byla dokonalý vzor nesportovního člověka - jakékoliv tělesné námaze jsem se důsledně vyhýbala, víkendy trávila ponocováním a pitím alkoholu a o mém tehdejším přístupu ke stravování radši ani mluvit nebudu. O pár let později se ve mně cosi zlomilo. Snad to bylo tím, že jsem měla mírnou nadváhu a nelíbil se mi pohled do zrcadla. Možná taky tím, že mě začalo štvát, že se fyzicky cítím na 60 let, únavou občas ani nemůžu vstát z postele, nedoběhnu ani tramvaj a ze stravy, kterou jsem jedla, mi bývalo opravdu špatně. Nejpíš to byla souhra všech těchto faktorů, která zapříčinila, že jsem se pomalu, ale jistě začala měnit. Byla to změna jak fyzická, tak především psychická. Změnou stravy, zařazením pohybu do života a dalšími drobnými změnami jsem docílila toho, že se dnes cítím naprosto úžasně, jsem ve formě, mám radost ze života, neznám slovo únava. Sport, zdravá strava a zdravý životní styl mě pohltil, začala jsem se v tomto oboru vzdělávat, hltat informace, zdokonalovat se. A nyní se o to všechno - informace, zkušenosti, nadšení - chci podělit i s Vámi.

Nezáleží na tom, jestli Vám je 20, 40 nebo 60, jestli jste v dobré kondici a chcete jen určitě věci vypilovat, nebo jste nikdy v životě nesportovali. Nezáleží ani na tom, jestli je Vaším cílem zhubnout, nabrat svaly, zlepšit kondici, vylepšit techniku, připravit se na závod nebo se prostě jen cítit fit. Ke každému přistupuji naprosto individuálně a každý plán, který vytvořím, je udělaný přesně na míru Vám a Vašim potřebám.

Pokud jde o mé vzdělání v oboru, absolvovala jsem kurz Instruktora fitness a trenéra kulturistiky v trenérské škole Ronnie, kurz výživového poradce ve škole MAHRA, obě instituce jsou špičky v tomto oboru. Žádný kurz ovšem z člověka odborníka neudělá, proto se neustále v obou oblastech vzdělávám, sbírám zkušenosti, neunikne mi žádná novinka. Pokračuji dále studiem dvouletého kurzu na trenéra I.stupně, což je nejvyšší vzdělání v tomto oboru u nás.

Více zde: http://www.fit-zivot.cz/o-mne/

Vaše komentáře