Přihlásit se

Přihlašte se pomocí Facebooku

Nebo se přihlašte pomocí emailu

E-mail

Heslo

Chybné přihlášení!

Zapomenuté heslo

 Zavřít

Registrace nového uživatele

Zadejte údaje o hlavním kontaktu vašeho gymu.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů o gymu.

Zadejte hlavní údaje o kontaktu na vás.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů trenéra.

Uživatel s tímto e-mailem je již zaregistrován.
Zvolte si jiný e-mail.

Vyplňte všechny požadované údaje.

Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

 Přidat uživatele

Děkujeme za registraci!
Zkontrolujte svůj e-mail, kde naleznete pokyny k aktivaci svého účtu.

 Zavřít

Voucher zdarma

Pro získání voucheru je nutné se

 Zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj e-mail

 Odeslat

Odesláno. Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku

 
Free voucher

Chci voucher

Zdarma

CNS Fitness Hradec Králové

E. Beneše 1411, Hradec Králové
 
info@newsports.cz
775 661 081

Popis posilovny

Činky, Dětský koutek, Fitness trenéři, Kardio zóna, Lounge, Masáže, Parking, Posilovna, Pouze pro ženy, Sauna, Solárium, Spinning
CNS Fitness Hradec Králové
Naše centrum vzniklo s nápadem, přivést nové sporty do Hradce Králové a odlišit tak zcela sektor klasické posilovny od nových sportů, jenž jsou skupinové a mají tak zcela jiné nároky na trenéry, interiér a vybavení tělocvičny.
Začátky fitness CNS v Hradci Králové
Tento nápad se zrodil před rokem, když jsme objevili novinku H.E.A.T. program, kterou považujeme za přelomovou v oblasti fitness. Pracovali jsme s nápadem dále a hledali k H.E.A.T. programu vhodné doplňkové skupinové sporty. Navštívili jsme prestižní veletrhy, nabírali inspiraci v posilovnách, studiích i centrech u nás i v zahraničí. Našli jsme spoustu úžasných věcí, které jsme pak probírali z funkční stránky a ze strany možností našich budoucích návštěvníků. Po tom, co jsme si jednotlivé sporty vyzkoušeli na vlastní kůži a podrobili zkouškou také trenéry z našeho tzv. zdravého jádra, jsme začali tuto myšlenku brát již zcela vážně.
Hledání partnerů pro stavbu fitness
Nastalo období projektování a hledání partnerů ze stran leasingového a bankovního sektoru. Vzhledem k naprosté novosti této myšlenky a nemožnosti ukázat na nějaké centrum „hele ono to funguje“, bylo toto období velmi svízelné. Nakonec jsme ale našli partnery v České spořitelně, kde jsme byli velmi překvapeni svižností a kreativitou při konzultaci projektu. Dále v Unicredit leasingu, kde jednání proběhlo naprosto hladce a to nejspíše jen díky vedení společnosti a obchodnímu managementu, kteří našemu projektu uvěřili.
Centrum Nových Sportů – stavba a výbava fitness
Další období, které pojmenujme třeba budovatelské, probíhalo v hektickém duchu.
Díky spojení s geniálním grafikem Lukášem Tanečkem / agentura Tah/ jsme dotáhli k dokonalosti grafiku s naším designem a představou o tom, jak chceme, aby centrum vypadalo a působilo.
Všechny stavební úpravy, nábytek, design jsme dělali sami, tedy vše pro nás provedla naše sesterská firma SphereX s.r.o. Jen díky našim zaměstnancům se vše stihlo včas a v potřebné kvalitě. Veškeré práce jsme navíc museli ještě o týden urychlit, protože původně plánovaný termín otevření byl shodný s termínem konání kongresu Fitness expo v Praze, na který někteří z našich partnerů odjíždějí.
Příprava akcí pro naše návštěvníky
Vše jsme stihli a s očekáváním čekali na první návštěvníky, na první cvičence, na první ohlasy, na první pocity….. Dostaly se k nám jen ty kladné, doufáme, že jste všichni byli spokojeni a že Vás tady všechny budeme potkávat na pravidelných hodinách a později na akcích, které budeme organizovat pro naše návštěvníky jednotlivých sportů, že si užijeme spoustu cvičení a zábavy v pěkných prostorech.TĚŠÍME SE NA VÁS!!TOTO FITNESS NABÍZÍ POUKAZ NA JEDEN VSTUP DO FITNESS ZDARMA!!!

Kde nás najdete

Vaše komentáře