Login

Login via Facebook

Or you can log in via email

E-mail

Password

Login failed!

Forgotten password

 Close

Register new user

Please enter key contact details.
After registration activation by link, which will be sent to filled email, you will be able to enter gym details.

Please enter key contact details.
After registration activation by link, which will be sent to filled email, you will be able to enter trainer details.

User with this e-mail already exists.
Choose another e-mail.

Fill all required inputs.

Password must have at least 5 characters.

Filled passwords are not same.

 Add user

Thank you for sign up!
Check your mailbox, where we send activation details.

 Close

Free voucher

To get voucher you have to

 Close

Forgotten password

Type your e-mail address

 Send

Send. Please check your email box

 
Free voucher

I want voucher

For free

CNS Fitness Hradec Králové

E. Beneše 1411, Hradec Králové
 
info@newsports.cz
775 661 081

Fitness description

Činky, Dětský koutek, Fitness trenéři, Kardio zóna, Lounge, Masáže, Parking, Posilovna, Pouze pro ženy, Sauna, Solárium, Spinning
CNS Fitness Hradec Králové
Naše centrum vzniklo s nápadem, přivést nové sporty do Hradce Králové a odlišit tak zcela sektor klasické posilovny od nových sportů, jenž jsou skupinové a mají tak zcela jiné nároky na trenéry, interiér a vybavení tělocvičny.
Začátky fitness CNS v Hradci Králové
Tento nápad se zrodil před rokem, když jsme objevili novinku H.E.A.T. program, kterou považujeme za přelomovou v oblasti fitness. Pracovali jsme s nápadem dále a hledali k H.E.A.T. programu vhodné doplňkové skupinové sporty. Navštívili jsme prestižní veletrhy, nabírali inspiraci v posilovnách, studiích i centrech u nás i v zahraničí. Našli jsme spoustu úžasných věcí, které jsme pak probírali z funkční stránky a ze strany možností našich budoucích návštěvníků. Po tom, co jsme si jednotlivé sporty vyzkoušeli na vlastní kůži a podrobili zkouškou také trenéry z našeho tzv. zdravého jádra, jsme začali tuto myšlenku brát již zcela vážně.
Hledání partnerů pro stavbu fitness
Nastalo období projektování a hledání partnerů ze stran leasingového a bankovního sektoru. Vzhledem k naprosté novosti této myšlenky a nemožnosti ukázat na nějaké centrum „hele ono to funguje“, bylo toto období velmi svízelné. Nakonec jsme ale našli partnery v České spořitelně, kde jsme byli velmi překvapeni svižností a kreativitou při konzultaci projektu. Dále v Unicredit leasingu, kde jednání proběhlo naprosto hladce a to nejspíše jen díky vedení společnosti a obchodnímu managementu, kteří našemu projektu uvěřili.
Centrum Nových Sportů – stavba a výbava fitness
Další období, které pojmenujme třeba budovatelské, probíhalo v hektickém duchu.
Díky spojení s geniálním grafikem Lukášem Tanečkem / agentura Tah/ jsme dotáhli k dokonalosti grafiku s naším designem a představou o tom, jak chceme, aby centrum vypadalo a působilo.
Všechny stavební úpravy, nábytek, design jsme dělali sami, tedy vše pro nás provedla naše sesterská firma SphereX s.r.o. Jen díky našim zaměstnancům se vše stihlo včas a v potřebné kvalitě. Veškeré práce jsme navíc museli ještě o týden urychlit, protože původně plánovaný termín otevření byl shodný s termínem konání kongresu Fitness expo v Praze, na který někteří z našich partnerů odjíždějí.
Příprava akcí pro naše návštěvníky
Vše jsme stihli a s očekáváním čekali na první návštěvníky, na první cvičence, na první ohlasy, na první pocity….. Dostaly se k nám jen ty kladné, doufáme, že jste všichni byli spokojeni a že Vás tady všechny budeme potkávat na pravidelných hodinách a později na akcích, které budeme organizovat pro naše návštěvníky jednotlivých sportů, že si užijeme spoustu cvičení a zábavy v pěkných prostorech.TĚŠÍME SE NA VÁS!!TOTO FITNESS NABÍZÍ POUKAZ NA JEDEN VSTUP DO FITNESS ZDARMA!!!

Where you find us

Your comments