Přihlásit se

Přihlašte se pomocí Facebooku

Nebo se přihlašte pomocí emailu

E-mail

Heslo

Chybné přihlášení!

Zapomenuté heslo

 Zavřít

Registrace nového uživatele

Zadejte údaje o hlavním kontaktu vašeho gymu.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů o gymu.

Zadejte hlavní údaje o kontaktu na vás.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů trenéra.

Uživatel s tímto e-mailem je již zaregistrován.
Zvolte si jiný e-mail.

Vyplňte všechny požadované údaje.

Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

 Přidat uživatele

Děkujeme za registraci!
Zkontrolujte svůj e-mail, kde naleznete pokyny k aktivaci svého účtu.

 Zavřít

Voucher zdarma

Pro získání voucheru je nutné se

 Zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj e-mail

 Odeslat

Odesláno. Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku

Další

Recenze - Aquazinger láhev (zinganything)

Recenze - Aquazinger láhev (zinganything)

Dobré ránko všem,

Ti z vás, kteří sledujete mé FB stránky nebo instagram jste si jistě všimli, že se v příspěvcích již několik týdnů objevuje láhev Aquazinger. Zhruba před měsícem jsem dostal příležitost lahev vyzkoušet a následně zrecenzovat.

Nejsem zastáncem rychlorecenzí po první vyzkoušení a proto recenze přichází až nyní.

Ať už Aquazinger nebo jiná láhev od zinganything má prostý avšak pro fitness nadšence (a zdaleka nejen pro ně) zásadní úkol a to podporu dodržování pitného režimu v průběhu celého dne.

Naše tělo je z velké části tvořeno vodou, asi 50-55%. Voda je nezbytná pro správnou funkci mnoha v těle probíhajících procesů jako rozpouštění pro život důležitých látek jako vitamínů a iontů. Napomáhá také vstřebávání živin. Velké množství chemických reakcí v těle probíhají za přítomnosti vody. Voda má také za úkol odplavovat zplodiny z těla ven (nadbytečné množství vitamínů, odpad z látkových výměn...).

Naopak nedostatečný příjem vody může způsobovat mírnější i vážné problémy a hlavně naprosto zbytečné. Mezi hlavní patří horší průtok krve vlivem zhuštění a následný pokles výkonnosti, bolesti hlavy, únava. Přetěžování ledvin, vlivem čehož je zvýšená pravděpodobnost vzniku močových kamenů a zánětů. Také pokožka nedostatkem vody trpí. To jsou jen základní možné problémy při nedostatečném příjmu tekutin, kterým se lze velmi efektivně vyhnout tím, že si pravidelný příjem tekutin budeme hlídat.

Především ráno si pitný režim zaslouží větší pozornost. Po několikahodinovém spánku, tím spíš v místnosti, kde se topí nebo v teplé letní noci se z těla odpaří velké množství vody. Ti z vás, kteří v ranním spěchu stihnou tak maximálně kávu nebo jiný energetický povzbuzovač celou situaci ještě zhoršují, protože své tělo ještě více odvodní.

Asi nejčastěji se udává dostatečný příjem kolem 3 litrů vody denně. Já osobně takové množství vypiju už v první polovině dne. Pro nepracujícího, necvičícího člověka by to mohlo být dost, ale pokud se věnujete nějakému sportu nebo fyzicky pracujete, zcela jistě toto číslo musí být vyšší. Pít bychom měli pravidelně v průběhu celého dne a ne nárazově když si náhodou vzpomeneme.

Právě láhev Aquazinger nám může v tomto snažení znatelně pomoci. Pokud si na stůl postavíte sklenici s vodou, nejsem si úplně jist kolika z vás to skutečně pomůže, ale pokud na stole bude pěkně vypadající láhev, navíc naplněná ovocem pro přírodní ochucení vody, efekt se zvýší. Dalším problémem dnešní doby je totiž obliba slazených nápojů. Cukr je prostě zlo a jakmile budete mít příležitost se mu vyhnout, udělejte to. Pro představu v 0,5l coca coly je krásných 50g cukru! A ani ostatní slazené nápoje na tom nejsou lépe, 50g/500ml je takový standard. Pro ty z vás, kteří jedete na vlně slazených nápojů je Aquazinger ideálním řešením.Láhev jsem s sebou nosil téměř všude a vyzkoušel velkou spoustu variant příchutí. Mezi mé top patří jednoznačně směs berries (borůvky/maliny/ostružiny) a jahody s mátou. V prospektu u láhve najdete i spoustu dalších typů kombinací chutí ovoce a popřípadě bylinek. Byl jsem mile překvapen jak velké množství vody je ovoce schopné ochutit. Ráno jsem naplnil a na celý den jsem měl vystaráno a to jsem doplňoval vodu opravdu často.


Láhev se skládá ze čtyř částí. První je část kam se dává ovoce, druhá je část s noži a sítkem, která ovoce "rozmixuje" a zároveň zabrání dostání se kousků ovoce do lahve. Třetí část je kovová a slouží jako tělo lahve. Poslední část je vršek lahve s hadičkou a odvzdušňovacím ventilem. Jednotlivé díly mezi sebou perfektně těsní takže se nemusíte bát, že se vám obsah láhve vylije.
Design je taky velmi povedený o čemž se můžete přesvědčit na instagramu "zinganythingcz" kde najdete spoustu fotek od přibývajících zinganything nadšenců.

Kompletní nabídku najdete na webu http://zing-anything.cz/ a pokud se rozhodnete pro pořízení tak se rozhodně nejdříve zaregistrujte na www.gyms.cz kde dostanete na kompletní sortiment zinganything slevu:)

Za mě skvělý nápad a kvalitní provedení!

#PLAYHARD