Přihlásit se

Přihlašte se pomocí Facebooku

Nebo se přihlašte pomocí emailu

E-mail

Heslo

Chybné přihlášení!

Zapomenuté heslo

 Zavřít

Registrace nového uživatele

Zadejte údaje o hlavním kontaktu vašeho gymu.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů o gymu.

Zadejte hlavní údaje o kontaktu na vás.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů trenéra.

Uživatel s tímto e-mailem je již zaregistrován.
Zvolte si jiný e-mail.

Vyplňte všechny požadované údaje.

Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

 Přidat uživatele

Děkujeme za registraci!
Zkontrolujte svůj e-mail, kde naleznete pokyny k aktivaci svého účtu.

 Zavřít

Voucher zdarma

Pro získání voucheru je nutné se

 Zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj e-mail

 Odeslat

Odesláno. Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku

Motivace

Motivace k rutině

Motivace k rutině

Motivovat se ke cvičení je jeden z nejtěžších úkolů a i cviků v samotném tréninku. Každý z nás dodržujeme rutinu, ale na jak dlouho. Někomu to vydrží 3 dny, někomu měsíc atd. a pak skončíme v restauraci a před námi se přitažlivě válí hamburger.

Přinášíme vám pár tipů, jak rutinu dodržet na delší dobu než 3 měsíce minimálně. Je ovšem na vás, jak ji budete dodržovat.

Dejte si realistický cíl.

Říct si „zhubnu 10 kg za pár měsíců“ není motivace, ale naopak, demotivace. Tzn. že pokud opravdu chcete zhubnout 10 kg a znáte své tělo, tak si stanovte cíl, který si myslíte, že opravdu dáte. Jestli si myslíte, že 10 kg dáte dolů za rok, tak to bude rok. Lepší je pomalu, ale jistě.
Jen tak pro zajímavost … 0,5 kg = cca. 3500 kalorií. Když tedy snížíte vaší dávku přísunu jídla o 500 kalorií, tak i bez cvičení ztratíte 0,5 kg za týden.

Přihlaste se na kurz.

Kurzy jsou pravidelně, je tam profesionální trenér a hlavně za to platíte. Je to jeden ze způsobů jak si udržet rutinu. Také je tam sociální tlak. Lidé, kteří tam chodí pravidelně, vidí výsledky. Ovšem ti, co to flákají, tak jsou na to stejně nebo hůř. Nemusíte si ani vybírat kurz, kde se budete trápit. Rádi tancujete? Tak jděte na kurzy tance. Jste vztekloun a máte stresovou práci? Tak to vše vyřešte boxem.

Začněte blog.

Pište o vašich výsledcích online. Dávejte tam fotky, pište  rady a uvidíte, že je sami získáte. Opět tu platí pravidlo sociálního tlaku – lidé vás budou sledovat, vy se pak stanete motivatorem pro ostatní, takže tu rutinu prostě dodržet musíte. Navíc vás to i začne bavit.

Pověste si „outfit“ na dveře skříně.

Máte jeany, které jsou vám teď malé? Či šaty ve kterých nyní vypadáte tlustě? Tak ven s nimi na obdiv světu. Budou vám totiž stále připomínat to, čeho chcete dosáhnout. A pak jednoho krásného dne je sundáte ze dveří a dáte si je na sebe.

Řekněte o vašich plánech vašim nejbližším.

Vyzvoňte vaše plány světu. Svět vás totiž bude motivovat. Nemůžete si pak dovolit „zklamat“. A pokud zklamete, tak tu budou přátelé, které vás podpoří a můžete začít znova.

Vytvořte si systém odměn a trestů.

Docílili jste vašeho týdenního cíle? Výborně! Zasloužíte si odměnu. Dopřejte si tedy spa, nákupy či masáž. Žádné hamburgery. Pokud ho ovšem nedocílíte, tak si dejte trest. Například že dáte do prasátka 100 CZK a poté to dáte na charitu, která vám jde proti srsti.

Limitujte, ovšem neeliminujte jídlo.

Není dobré si říkat: „to nemůžu jíst, jsem na dietě“. Klidně si to v supermarketu kupte, ale snězte jen ¼ toho na co jste normálně zvyklí. Nebudete mít choutky, ale zároveň nebudete na sebe naštvaný, že jste dietu porušili.

 

How to Motivate Yourself to Lose Weight
http://www.wikihow.com/Motivate-Yourself-to-Lose-Weight