Přihlásit se

Přihlašte se pomocí Facebooku

Nebo se přihlašte pomocí emailu

E-mail

Heslo

Chybné přihlášení!

Zapomenuté heslo

 Zavřít

Registrace nového uživatele

Zadejte údaje o hlavním kontaktu vašeho gymu.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů o gymu.

Zadejte hlavní údaje o kontaktu na vás.
Po potvrzení registrace odkazem, který dorazí na zadaný email budete moci pokračovat k zadání detailů trenéra.

Uživatel s tímto e-mailem je již zaregistrován.
Zvolte si jiný e-mail.

Vyplňte všechny požadované údaje.

Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

 Přidat uživatele

Děkujeme za registraci!
Zkontrolujte svůj e-mail, kde naleznete pokyny k aktivaci svého účtu.

 Zavřít

Voucher zdarma

Pro získání voucheru je nutné se

 Zavřít

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj e-mail

 Odeslat

Odesláno. Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku

Osobnosti

10 nejlépe placených trenérů v Americe

10 nejlépe placených trenérů v Americe

Představujeme Vám 10 nejlépe placených trenérů v Americe. Některé z jejich tvářiček možná znáte, trénují celebrity, mají vlastní pořady a podniky či napsali knížky. Přesný plat neprozradili, ale minimální hodinová částka za trénink je okolo USD 300.

gunnar-petterson-254x300

Gunnar Peterson – známý svojí hvězdnou klientelou. Trénoval Kim Kardashian, Sylvestra Stallona, Angelinu Jolie, Bruce Willise, J. Lo a více. Je především známý tím, že má humor, 20 let zkušeností v oblasti cvičení a jeho klientela jsou atleti i vaši sousedi. Jeho cvičení je zabavné, většinou skončíte na zemi a budete se svíjet bolestí břicha ze smíchu. http://www.gunnarpeterson.com/

harley-pasternack-252x300

Harley Pasternack – trénuje Lady Gagu, Aliciu Keys, Jessicu Simpson, Orlanda Blooma i bláznivou Miley Cyrus. Má Msc. v Exercise Physiology. Vymyslel vlastní dietu a napsat o tom knížku „5-Factor World Diet“. Harley je známý svojí inteligencí a zná psychologii lidí. Má vlastní business a řídí ho jako firmu Fortune 500.

lou-ferrigno-300x216

Lou Ferrigno – mezi jeho klientelou také patří mnoho celebrit, asi nejznámější je/byl Michael Jackson. Zabývá se také kulturistikou, stal se Mr. Universe, Mr. America a Mr. Olympia. Občas se živí i jako herec – byl v „The Incredible Hulk“, „Pumping Iron“, „I Love You, Man“ a více. Přesto že je to hvězda obrazovek, Lou je jeden z mála trenéru, kteří mají svojí hlavu na zemi. Se svojí manželkou přispívají do mnoha charit.

bob-greene-277x300

Bob Greene – je osobním trenérem pro Oprahu Winfrey. Napsal mnoho knih, vymyslel mnoho diet, ale nejvíce je známý pro svůj online program „Best Life“, se kterým zhubnete. Tento program také nabízí produkty a diety pro lidi trpící cukrovkou. Zachránil už mnoho lidem tak život. Sám má cukrovku typu 2.

david-buer-259x300

David Buer – cvičí Leonarda di Capria, Joeyho Lawrence, Tylera Perryho a více. Týdně píše do Huffington Postu blog o cvičení a fitnessu. Jako malý byl tlustý a sotva mluvil anglicky. Ve škole měl problémy a dnes je to světová jednička tréninku. Jeho snem bylo běžet na olympiádě, ovšem tento sen skončil, když David byl v autonehodě. Od té doby pomáhá lidem, co jsou po vážných zraněních či nehodách.

mark-jenkins-261x300

Mark Jenkins – osobní trenér P. Diddyho, Mary J. Blige, Beyoncé, Busta Rhymes, Missy Eliot atp. Má svojí vlastní značku na doplňky stravy a DVD „90-Day Transformation“. Je zakladatelem a spoluvlastníkem firmy International Training. Také vymyslel trénink pro děti.

joe-diangelo-300x152

Joe DiAngelo – byl jmenován jako nejlepší osobní trenér spousty časopisy a magazíny. Píše články pro Inside Fitness Magazine a bodybuilding.com. Je to bývalý plavec a vyhrál medaile. Má bakaláře a jeho strategie nechává klienty ve špičkové formě. http://www.musclebomb.com/

michael-george-230x300

Michael George – osobní trenér mnoha hollywoodským celebritám – Reese Witherspoon, Julianne Moore, Meg Ryan, Christian Slater a více. Michael je kompletní trénovací balíček: cvičí mysl, duši, jógu, bojové sporty atp. Také má vystudovaný marketing management a komunikace. Má vlastní business a je zakladatem programu „Integrated Motivational Fitness“. Výsledky tohoto programu jsou absolutně fenomenální. Vytvořil také iPhone aplikaci „Inteli Trainer“, Xbox 3610 hru „Your Shape Evolved“ a napsal knížku.

tracy-anderson-300x171

Tracy Anderson – osobní trenérka Madonny, Gwyneth Paltrow a tvůrce „Tracy Anderson Method“. Zabývá se pilates a fyzickým tréninkem, který je představen v nových fitness po Americe. Tracy si sama otevřela vlastní studio v New Yorku a poté další v Asii a Australii. Vymyslela nový způsob cvičení s pomocí lehkých vah/závaží, ale s vysokým počtem opakování. Madonna dělá až 100 2 hodiny denně, 6 dní v týdnu.

bernado-coppola-264x300

Bernardo Coppola – nováček mezi hvězdnými osobními trenéry. Je zodpovědný za radikální zhubnutí Mariah Carey. Není jen trenér, má i svojí cateringovou firmu v Hollywoodu, která se zaměřuje na zdravou výživu – Fitrition Café. Narodil se v Argentině, vysokou školu vystudoval v U.S.A. Chce, aby se v Americe jedlo méně cukru, tuku, vyhýbalo se kofeinu, alkoholu sodíku a emulgátorům. Tyto a více nezdravých ingrediencích určitě v jeho kavárně nenajdete.  http://bodybybernardo.com/

 

 

 

Top 10 highest paid personal trainers in America
http://www.weighttraining.com/blog/top-10-highest-paid-personal-trainers-in-america